اسناد افتخار

توصیه سردار سلیمانی:هر خانه یک عکس شهید

تخفیف ویژه طراحی ،چاپ و ارسال عکس شهدا
من معتقد هستم هر ایرانی باید در خانۀ خودش یک عکس شهید داشته باشد، ما نباید راه نور را ببندیم، ما نباید پرده‌ها را بکشیم باید باز کنیم این نور به داخل خانه‌های ما بتابد، این حس تعلق به شهید نباید در یک مجموعۀ مختصر و مشخصی به عنوان خانوادۀ شهید بماند.
اگر اداره‌ای چه خصوصی و چه عمومی و چه دولتی و چه غیردولتی تصویر شهید در داخل ادارۀ خودش نداشته باشد، من می‌گویم این بی‌معرفتی محض است، ما مدیون هستیم، شمال تهران، جنوب تهران، شمال ایران، جنوب ایران، شرق ایران، غرب ایران مدیون شهدا است، کجا چنین اخلاصی پیدا می‌کنید؟ کدام فرزند به این سادگی جانش را برای پدر و مادرش می‌دهد؟! آنها برای ما جان دادند، برای همۀ پدر و مادرهای ایران، برای همۀ خواهرها و برادران ایران، برای همۀ ایرانی‌ها جانشان را دادند.
لذا اگر عرض می‌کنم باید در هر خانۀ ایرانی یک تصویر شهید باشد، این حداقل احترام است به کسانی که جان خودشان را فدای این ملت کردند، شهدا نورند، شهدا مقدس‌اند، همان تقدسی که مقدسات ما در نزد ما دارد، همان تقدس را شهدای ما در دل ما دارند، فکر نکنید خیلی خوب است امامزاده نزدیک خودتان را بسازید اما این شهدا کمتر از امامزاده‌ها نیستند.
سخنرانی سردار دلها در یادواره شهدای ملایر- اول مهرماه 1395

با توجه به صحبت و توصیه شهید سلیمانی بر آن شدیم تا بر اساس مکتب سردار سلیمانی با قبول طراحی و چاپ عکس شهدا و والدین شهدا با قیمت مناسب در طرح “قاب های ماندگار “سردار سلیمانی
با شعار ((هر خانه یک عکس شهید )) سهمی کوچک در تربیت و رشد جامعه ، بخصوص نوجوانان داشته باشیم.

با توجه به صحبت شهید سلیمانی بر آن شدیم تا بر اساس مکتب سردار سلیمانی با قبول طراحی و چاپ عکس شهدا و والدین شهدا با قیمت مناسب در طرح “قاب های ماندگار”سردار سلیمانی
با شعار ((#هرخانه یک عکس شهید ))سهمی کوچک در تربیت و رشد جامعه ، بخصوص نوجوانان داشته باشیم.
چاپ و ارسال قاب شاسی عکس شهید مد نظر شما با کیفیت بسیار بالا. جنس قاب شاسی چوب با چسب دو طرفه عالی بوده و دور قاب رنگ شده است.

چاپ و ارسال به سراسر کشور
دارای قابلیت سایز بندی در چهار سایز مختلف
1️⃣شاسی13 * 18سانتی متر قیمت 12000 تومان داخل پاکت و بسته بندی

2️⃣شاسی21*16 سانتی متر قیمت 15000 تومان داخل پاکت و بسته بندی

3️⃣شاسی20*30 سانتی مترقیمت 25000 تومان داخل پاکت و بسته بندی

4️⃣شاسی30*40 سانتی مترقیمت 45000 تومان بسته بندی شده

به انتخاب شما میباشد.

شما میتوانید بصورت سفارشی ،
هم #عکس شهید مورد نظر و
هم نوع طرحی که دوست دارید را انتخاب کنید و
حتی جمله و عبارت مورد نظر خودتون رو هم برای قرار دادن در طراحی سفارش بدهید .که تمام این خدمات رایگان می باشد .
چاپ این محصول با استفاه از بهترین و مدرن ترین دستگاه های چاپ عکاسی است و بر روی کاغذ مخصوص که باعث بیشتر بودن کیفیت و مدت زمان ماندگاری بیشتر میباشد. شما میتوانید جهت سفارش و چاپ این طرح ها از گزینه های زیر اقدام نمایید.
قابل ذکر است عکسهای شهدای کاشمر، خلیل_آباد و کوهسرخ و بردسکن موجود هست .
این شاسی عکس شهدا هدیه بسیار مناسبی برای دوستانتان خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.